O Renatici

Kdo jsem? Narodila jsem se 22. prosince 1977 a nikdy jsem nebyla klidné, hodné děvčátko. Moje temperamentní dušička vždy hledala strom, na který mohu vylézt, louži v které se vymáchat,  abych mohla život sledovat z toho nejzajímavěšího úhlu. Takže Renatečko mně moc neříkali a Renatice prostě sedí lépe. A to mně zůstalo dodnes :-)

Vystudovala jsem Vyšší odbornou školu a Hotelovou školu. Rok strávila na studiu v USA ve Wisconsinu na Superior Senior High school. V roce 2009 jsem začala studovat fotografii nejdříve na Lidové konzervatoři a  Múzické škole v  Ostravě, a poté jsem absolvovala rekvalifikační dálkové studium na institutu fotografických studií PHOTO – Genia v Brně.

Moje duše fotografky se však probudila mnohem dříve, a to když mi můj táta půjčil poprvé do ruky Flexaret. Nyní si žiju svůj sen profesionální fotografky. Fotím ve svém ateliéru a ještě mnohem raději mimo něj, a to v přírodě. Jsem vdaná, mám dvě dcery a s nimi trávím volné chvíle nejčastěji v pohybu, sportem na horách a v přírodě. Focení pro mě znamená vyprávění příběhů. Baví mne vdechnout život vzpomínkám.  

Kontaktujte mne

Opava

Venceslava Hrubého 10, 747 06

info@renaticefoto.cz

Tel: +420-725 705 379

​ICO: 87251663

Success! Message received.