top of page

Focení v Jeseníkách

Aktualizováno: 6. 6. 2023

Miluju hory, miluju mlhu, sice se ráda vyhřívám na sluníčku avšak mám ráda i déšť a jsem doma v Jeseníkách.


Ti co mne znají vědí, že částečně už žiju tady, pod nejvyšším vrcholem Jeseníků kousíček od Pradědu. Přesně tedy v Suché Rudné u Andělské hory, kde společně s rodinou rekonstruujeme starou hájovnu. Tu budu v budoucnu využívat pro své fotoprojekty a budu tady také pořádat různé tematické pobyty. Tohle místi je prostě kouzelné a fotogenické s výjimečnou atmosférou a drsnou krásou jakou Jeseníky disponují.

Již nějakou dobu nabízím toto naprosto nezapomenutelné focení na Jesenických loukách, pěšinách a kopcích. Nedávno jsem vzala přímo na Praděd mladou ,krásnou slečnu Anet i s kufrem oblečení, růžovým šampusem, dekou, skleničkami a kyticí, jejím přítelem a hlavně s její maminkou, která to celé připravila pro Anet jako dárkem k narozeninám.


Tohle se prostě nedá ničím nahradit. Focení v přírodě a na horách. Jestli hory milujete jako já, je to jasná volba. Anet se dozvěděla o dárku až cestou na hory, takže bylo trošku drama, zda mne neodmítne, ale vše dopadlo naprosto skvěle. Moc jsme si to všichni užili a Anet mi navíc svolila se s fotkami pochlubit. Věřím, že přesvědčím další nadšence ,že focení na horách je naprosto kouzelné a věřte že za každého počasí! Tahle vzpomínka se stane zhmotněným zážitkem od samotné cesty, přes oblékání až po samotné focení.

Moc se těším na společné chvíle na horách. Ukážu vám překrásné místa, povím vám spoustu historek a vytvořím překrásné fotografie jako vzpomínku.
Těším se na setkání - vaše Ren.41 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

ความคิดเห็น


bottom of page