top of page

Kreativní focení - zaměřeno na pocity


Každý má v sobě touhu hrát si a tvořit. Někdo má tuto touhu skrytou či zapomenutou, někdo má svou dětskou hravost stále. A to je dobře, vždyť i o tuto naši stránku je třeba pečovat.

Nabízím jedinečný zážitek. Vytvoříme vzpomínku, která nezůstane jen tak někde v telefonu jako cvakanec bez významu. Budeme hledat, tvořit, hrát si a hlavně bavit se dokud nás to bude bavit. Zádumčiví, uzavření, rozverní, šťastní, unavení nebo od každého trochu. Nechám vás ukázat se v jaké roli budete chtít nebo vás klidně povedu.Máte zvláštní vztah k určitému místu? Je pro vás nějaké místo něčím významné? Pojeďme právě tam, tak kde emoce a energie pomohou najít a možná pak i pohlédnout na kousek sebe sama. Pojeďme tam kde budeme mít klid popustit uzdu fantazii, tam kde je slyšet hučet vítr, vodu hučet, trávu šumět, ptáky zpívat a les mluvit. Pojeďme kamkoli kde nás to právě potáhne.A pokud nevíte kam, ráda vám ukážu kouzelné místa. Stanu se vašim průvodcem a ze všeho nejraději na horách. Tam cítím energii nějak silněji. Příroda a hory jsou mi inspirací. Miluji jejich drsnost, miluji jejich vůni, miluji rozmary počasí a ze všeho nejraději mám ráda nostalgickou mlhu. U nás v Jeseníkách miluju ty výhledy z hřebenů do údolí, miluju staré stromy, miluji hluboké tůně a hlavně miluji zdejší historii. Ta je často temná a drsná avšak v kontrastu s loukami kvetoucími hromskými bylinami nebo bílými zasněženě tichými pohledy na zimní krajinu.Vyrazit můžeme takřka kdykoli. Není špatné počasí, každé počasí může přinést jinou variantu tvořivých sil. Fotit můžeme v létě podvečer při zlaté hodince nebo v zimě klidně ve sněhové vánici. Silný vítr na bezpečném místě dodá tolik energie a síly i do fotek a tvoření, že to ani moc v textu popsat neumím. Jemný deštík je také fajn a mlha to je nejvíc ze všeho. Jedině kdy se fotit opravdu nedá, je liják. Ne, že by to vyfotit nešlo, ale elektronika a fototechnika prostě s vodou moc nekamarádí.


Tento nový balíček/fotoprojekt zaměřený pro citlivé duše nebo pro ty co hledají svou vnitřní tvář, nabízím od tohoto jaro zájemcům. Já se už tolik těším!

48 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page